Прошивка планшетів, смартфонів, електронних книжок у Ніжині. Налаштування

 

        В зв'язку з появою останнім часом великої кількості різноманітних моделей планшетів та смартфонів на ринку, переважно китайського виробництва, виникає потреба в їх обслуговуванні, так як це робиться з стаціонарними комп'ютерами та ноутбуками. Прошивка планшетів у Ніжині або перепрошивка смартфонів (телефонів), електронних книг — одна з наших додаткових послуг. Фактично прошивка - це ремонт планшета, смартфона, електронної книжки в галузі програмного забезпечення. Дуже часто в Android-планшетах виникають проблеми з програмним забезпеченням:

  • некоректна робота системи - програмні помилки, повне зависання

  • пошкодження через віруси

  • перестає працювати клавіатура

  • помилка Market Play com.google.process.gapps та проблема подальшого завантаження програм

  • помилка сертифікату

  • користувачі забувають комбінацію для входу в систему Android (забагато спроб намалювати ключ (зразок))

  • система не завантажується, постійно перезавантажується або висить на слові "ANDROID" або фірмі-виробнику

                                                                                                                         

Просте видалення встановленого ПЗ та повторне встановлення, рестарт в 99% не допомагають. Фактично, апаратна частина планшета або смартфона на Андроїді працює в штатному режіми, але система не завантажується, “висить”, блокується. Тому стандартні методи вже не діють. Ми ремонтуємо планшети будь-яких фірм, в тому числі і китайські планшети (Onda, Ainol, Pipo, Pixus та б.і.), відновлюємо кастомні та заводскі прошивки Android у Ніжині, оновлюємо прошивки планшетів та смартфонів до більш новіших версій.

Прошивка планшета за часом триває недовго, але до кожного гаджета треба підходити індивідуально, щоб не пошкодити планшет назавжди. Будь-який планшет або смартфон прошитий системою Андроїд від Google є не універсальний, так як виробники можуть вносити свої зміни в структуру операційної системи. Android OS є системою з відкритим кодом.

               

Застерігаємо! Не прошивайте планшети, смартфони та електронні книги, якщо ніколи з цим не мали справу. Ви можете вивести планшет або смартфон, електронну книжку з ладу назавжди! Звертайтеся та ремонтуйте свої гаджети у фахівців!

 

Головна задача прошивки планшетів - відновлення їх працездатності. А також для стабільної роботи планшета або смартфона, навіть якщо вони працюють без “глюків”, важливо завжди оновлювати програмне забезпечення. По-перше, виробник виправляє помилки старих версій, по-друге, переважно, нові прошивки (апдейти) працюють на тому самому гаджеті більш швидше та ефективніше, адже система Google Android не стоїть на місці та постійно вдосконалюється кваліфікованими програмістами.

                                                                                                             

Хочете працювати з нами?

Ми приймаємо пропозиції!