Ремонт пристроїв безперебійного живлення (UPS, ПБЖ) у Ніжині. Тестування та заміна батареї

На сьогоднішній день пристрій безперебійного живлення є невід'ємним атрибутом кожного системного блоку. Дані пристрої використовуються не тільки  в домашніх умовах та офісах. Вони є обов'язковими складовими в серверних, охоронних системах, телефонних станціях, спеціалізованому медичному обладнанні і ін. В залежності від навантаження, а також своїх характеристик, UPS (ПБЖ) здатний підтримувати роботу приладів від кількох хвилин до декількох годин, надійно захищаючи пристрої від стрибків напруги.

Ремонт пристроїв безперебійного живлення - проблема, з якою, на жаль, доводиться стикатися в більшості власникам домашніх ПК. До типових несправностей ПБЖ слід віднести – недостатній час роботи під номінальним навантаженням, вимикання джерела при зникненні живлячої напруги (UPS не тримає навантаження) або пристрій безперебійного живлення не включається зовсім. Більшість поломок, як правило, може бути пов'язано з виходом з ладу акумуляторної батареї, термін експлуатації якої, не перевищує три роки. Стрибки напруги в мережі так само впливають на UPS як і на іншу апаратуру, котра є в будинку чи офісі, що спричиняє вихід з ладу ланцюгів заряду акумулятора (батареї).

Назва робіт Ціна мін., грн. Ціна макс., грн.
Ремонт пристроїв безперебійного живлення  ПБЖ (UPS)
Діагностика UPS 0 50
Заміна батарей 25 45
Пропайка, відновлення контактів 50 120

* Ціни вказані без врахування вартості комплектуючих.

 

Наш сервіс виконує ремонт UPS у Ніжині, не зважаючи на фірму виробника (APC, Powercom, Mustek та ін.), а також складність поломки і пропонує наступні послуги:

  • безкоштовну діагностику;
  • заміну батареї;
  • ремонт та заміну елементів пристрою безперебійного живлення;
  • тестування батареї;

Процедура заміни акумуляторної батареї, далеко не така легка і проста, як видається на перший погляд. У більшості випадків заміна батареї, пов’язана з процедурою калібрування акумуляторних батарей, а це тривалий процес, який вимагає спеціального обладнання і специфічних сервісних програм.

Фахівці нашої майстерні мають багаторічний досвід з обслуговування, діагностики і ремонту ПБЖ, стабілізаторів та перетворювачів напруги, а також інших приладів, від яких залежить стабільна робота комп’ютерної техніки. Якщо ваше обладнання вийшло з ладу, ми завжди готові допомогти.