nastrijka-mfu

   Ремонт принтерів і МФУ, продаж і обслуговування оргтехніки – наша спеціалізація. Компанія Кредо-Сервіс надає високоякісні послуги з ремонту та технічного обслуговування оргтехніки та іншої офісної техніки. Ми пропонуємо витратні матеріали для принтерів, копіювальної та комп’ютерної техніки та іншої оргтехніки. Займаємося заправкою і відновленням картриджів. Маючи величезний досвід роботи в такій сфері, як ремонт принтерів ми володіємо великим асортиментом оригінальних і сумісних деталей. Ми знаємо, чому ваш принтер НЕ бере папір, отчого після заправки видає сторінки низької якості і заважає вашому МФУ завантажитися. Ми кожен день і цілком успішно допомагаємо нашим клієнтам у вирішенні питань що стосуються оргтехніки. Високопрофесійний штат співробітників фірми має всі необхідні знання і для ремонту МФУ, комп’ютерів та іншої офісної техніки. Ми можемо не тільки відремонтувати, але і підказати що краще вибрати для будинку або в офіс.

Пропонуємо повний комплекс послуг:

  • Ремонт принтерів HP, Canon, Samsung, Xerox і апаратів інших марок на дому, у вас в офісі або у нас в стаціонарі.
  • Заправка принтерів HP, Canon, Samsung, Xerox і апаратів інших марок на дому, у вас в офісі або у нас в стаціонарі.

Якщо ваш принтер або МФУ друкує з дефектами – опишіть проблему і прикладіть скан або фото сторіночки в формі ліворуч, так буде максимально зрозуміло в чому причина і ви зможете дізнатися приблизну вартість і термін виконання робіт. Якщо ремонт все ж буде потрібно, ми проводимо безкоштовну діагностику, після якої визначаємося чи можемо ми відремонтувати ваш принтер і рентабельний чи для вас ремонт.

Одна з основних послуг нашого центру – заправка картриджів для лазерних принтерів, виробляються кваліфікованими інженерами у нас в офісі, на професійному обладнанні з подальшим обов’язковим тестуванням. У випадках, коли ви заправили картридж Samsung або Xerox, але апарат все одно не дає друкувати – може знадобитися заміна програмного забезпечення в принтері – перепрошивка, що дозволить користуватися картриджами повторно.

Для організацій ми пропонуємо послуги з комплексного обслуговування оргтехніки, ремонту принтерів та комп’ютерної техніки, встановленню мережевого обладнання. Повна діагностика кожного комп’ютера або ноутбука, принтера, копіювального апарату дозволить виявити можливі дефекти і максимально знизити ризик зупинки офісу через раптового виходу оргтехніки з ладу. Завдяки даній послузі Ви не будете думати про проблеми і більше часу зможете присвячувати справі.

                                                                                                     

 Ремонт БФП чи лазерних факсів проводиться аналогічно будь-якому іншому ремонту оргтехніки,. Наші розцінки на ремонт принтерів є серед найнижчих у Ніжині, а для корпоративних клієнтів ми готові запропонувати додаткові знижки на заправку картриджів та їхній ремонт. Після ремонту копіра чи принтера ви можете розраховувати на гарантію і післягарантійне обслуговування за спеціальними цінами.

 

Хочете працювати з нами?

Ми приймаємо пропозиції!