Зламана матриця — наша турбота

Випадково вдарили ноутбук, сіли на нього чи закрили із флешкою на клавіатурі? Ось «найпопулярніші» причини тріщин екрану. А з таким «діагнозом» і про роботу, і про розваги можна забути.

На жаль, пошкодження дисплею не підлягає ремонту. Однак не поспішайте відкладати гроші на новий лептоп. Матрицю варто просто замінити!

Таку делікатну роботу краще довірити професіоналам, адже виконуючи подібні маніпуляції самостійно, ви ризикуєте не лише позбутися гарантії на пристрій, спричинити ще більші проблеми, а й втратити багато грошей (адже матриця — одна із найдорожчих комплектуючих будь-якого нотбука). 

Отож, якщо ви помітили тріщини, «чорнильні» розводи на екрані або ж частина зображення зникає — одразу поспішайте у наш сервісний центр.

Наші сервіс-інженери допоможуть підібрати необхідну модель матриці, за потреби — замовлять її у виробника, і менше ніж за тиждень (за умови безперебійного постачання комплектуючих) ви зможете знову повноцінно користуватися своїм ноутбуком.

ЦІНИ НА МАТРИЦІ МОЖНА ГЛЯНУТИ НА САЙТІ НАШОГО ПАРТНЕРА http://www.4nb.com.ua/shop/notebook_lcd_screen_matrix

 

Пам'ятайте, в «КРЕДО» ви завжди можете розраховувати на встановлення оригінальних комплектуючих, роботу сертифікованих працівників та широкий спектр послуг ремонту.

Ціни на послуги з ремонту матриці ноутбука

Вид робітВартість, грн.
Доставка в сервісний центр безкоштовно
Діагностика 0
Заміна матриці дисплея від 100
Заміна корпусних деталей від 110

 


Крім матриці, у верхній кришці також розміщені пристрої, що забезпечують її роботу: шлейфи, лампа підсвічування, а також цілий ряд допоміжних елементів. Вихід з ладу одного з цих пристроїв, як правило, і є причиною заміни матриці ноутбука. Інша причина, яка найчастіше нам зустрічається, це потрапляння рідини на пристрій – власники дуже часто по необережності проливають на ноутбук будь-який напій.

Взагалі, неакуратне поводження власника з пристроєм залишається найпоширенішою причиною заміни матриць ноутбуків у Ніжині або їх ремонту. Сильна механічна дія, вібрації або тиск можуть призвести до поломки. При цьому, в більшості випадків, ремонт провести не вдасться.  У випадку, коли екран має механічні пошкодження, єдиним виходом залишається заміна матриці ноутбука.

Зазвичай складнощів при заміні не виникає – багато моделей матриць можуть бути встановлені на ноутбуки різних виробників. Однак, в окремих випадках, заміна матриці ноутбука може бути здійснена тільки якщо в наявності є комплектуючі, виготовлені тією ж компанією-виробником. Хоча, іноді можна підібрати матрицю, яка має необхідні роз’єми, після чого її необхідно перепрограмувати під конкретну модель лептопа.

Фахівцями нашого сервісного центру може бути оперативно виконана як просто заміна матриці ноутбука, так і підбір і перепрограмування її для конкретної моделі машини.

Будь ласка, зверніть увагу, що при проведенні робіт з ноутбуками навіть однієї моделі, ціна в кожному конкретному випадку може відрізнятися (це залежить від типу нової матриці). Тому всі подробиці уточнюйте у наших менеджерів.

Хочете працювати з нами?

Ми приймаємо пропозиції!