Найчастіше в ноутбуці ламається клавіатура. Причому не повністю , а тільки одна або декілька клавіш. Якщо це не постійно використовувана кнопка , то можна з одного боку і потерпіти. А от якщо це часто натискається , то можуть виникнути проблеми і незручності. Клавіатура для ноутбука - це не клавіатура стаціонарного комп'ютера , яку легко замінити , просто купивши нову. Зламану клавішу необхідно шукати в спеціалізованих магазинах чи сервісних центрах.

Заміна клавіатури для ноутбука - відповідальний крок

Заміна клавіатури ноутбуків

Ціна на послугу -від 50,00 грн

Існує кілька типів клавіатур ноутбуків. Вони можуть відрізнятися за зовнішнім виглядом , за розкладкою (один , два або кілька мов) , по тому , як кріпляться клавіші клавіатури ноутбука і як підключаються до материнської плати . Якщо клавіші розташовані окремо , то їх можна легше замінити , на відміну від повністю накладної прогумованої клавіатури. Зате остання набагато рідше виходить з ладу , менше ризику попадання пилу і навіть вологи.

ЦІНИ НА КЛАВІАТУРИ МОЖНА ГЛЯНУТИ НА САЙТІ НАШОГО ПАРТНЕРА- http://www.4nb.com.ua/shop/notebook_keyboards

Заміна кількох клавіш клавіатури може не вирішити проблему

При механічному пошкодженні клавіш ноутбука може відбутися поломка самої клавіші або ж кріплення. Якщо зламалася тільки клавіша , то замінити її легше . Достатньо купити аналогічну , акуратно спробувати під'єднати до кріплення і поставити на місце. Набагато гірше , якщо прийшов в непридатність кріплення . У такому випадку, можливо , доведеться поміняти всю клавіатуру . У будь-якому випадку довіряти заміну однієї клавіші або всієї клавіатури ноутбука краще фахівцям . Тим більше , що для кожної моделі , а в деяких випадках і навіть у однієї і тієї ж моделі ноутбуків , клавіші не взаємозамінні.

Хочете працювати з нами?

Ми приймаємо пропозиції!