Профілактика та чистка  ноутбука

        
Якщо Ваш ноутбук став сам вимикатися, довго "думати", і ви не можете знайти причину, радимо Вам почитати цю статтю. У переліку типових помилок користувачів ноутбуків, Ви, як і більшість користувачів, явно впізнаєте себе, а також дізнаєтеся причини зниження швидкодії вашого ноутбука.
 
Кожен день ми виконуємо рутинну роботу з прибирання, протирання пилу у власній квартирі або ж на робочому місці, але, чомусь, коли мова заходить про дотримання норм у користуванні ноутбуком, більшість з нас розводять руки, мовляв, на жаль, не робимо. І дарма, адже вдома ви бачите, як на полицях осідає пил, точно також пил осідає на деталях ноутбука, в першу чергу на системі охолодження. Досить звичною справою для кожного користувача, є поглинання їжі і напоїв в безпосередній близькості від ноутбука. Цього робити, ясна річ не рекомендується, але ж так приємно буває, після робочого дня, вмоститися з ноутбуком на дивані з пледом, взявши чашку чаю і пачку печива, і поглинати їх, механічно гортаючи сторінки в Інтернеті. І якщо ми хоч якось контролюємо, куди ставимо чашку, щоб не пролити її на клавіатуру (не завжди, правда, як результат залитий рідиною ноутбук), то падаючі крихти від їжі, а також ворс від пледа, або ж домашніх улюбленців, ми ніяк не можемо відстежити. Мало того, що поставивши ноутбук на плед / покривало / диван (потрібне підкреслити), ми заважаємо нормальної циркуляції повітря, всі навколишні отвори вентиляції втягують довколишній ворс, шерсть, волосся і тд. Все це, зрозуміло, не відразу, але обов'язково відбитися на швидкодії ноутбука, і в один прекрасний момент він може просто перестати подавати ознаки життя. Також однією з причин виключення ноутубука можуть бути проблеми з батареєю, тому також непогано б провести тестування акумулятора.
 
Що ж робити, щоб цього не сталося? Дуже просто - відвідати наш комп'ютерний сервіс , замовивши послугу «апаратна профілактика ноутбука». Під апаратної профілактикою ноутбука мається на увазі:
• розбирання ноутбука
• видалення пилу з систем охолодження
• змазування систем охолодження ноутбука
• видалення відпрацьованої термопасти і нанесення нової
 
ЦІНА ПОСЛУГИ ВІД 100,00 грн
Чистка системы охлаждения ноутбука

Хочете працювати з нами?

Ми приймаємо пропозиції!