Модернізація ноутбуків

Модернізація ноутбуків

МЕГА гарантія на запчастини і послуги
Великий вибір комплектуючих
Сучасне обладнання
Абсолютний контроль якості
 

Працюємо з усіма моделями:

ноутбук asusноутбук acerноутбук appleноутбук compaqноутбук dellноутбук hpноутбук samsungноутбук sonyноутбук lenovoноутбук lgноутбук msiноутбук toshiba

Навіщо потрібна модернізація ноутбуків?

Прискорення завантаження операційної системи і додатків;
Збільшення швидкості роботи додатків і кількості операцій;
Зменшення енергоспоживання і нагрівання ноутбука.

Етапи модернізації ноутбука

Вивчення вимог, доцільності модернізації, вибір компонентів для заміни;
Підбір та заміна компонентів замість старих;
Перенесення і адаптація операційної системи та програмного забезпечення;
Тестування ноутбука після апгрейда.

Що можна поміняти в ноутбуці?

Жорсткий диск

Сьогодні на ноутбуках зберігаються досить великі обсяги інформації – відеоролики, музичні композиції і т.д. При цьому може виникнути ситуація з нестачею вільного простору на жорсткому диску. Для вирішення цієї проблеми виконується заміна старого вінчестера на новий більшого об’єму. В багатьох випадках доведеться вирішувати проблему переносу даних (у тому числі і встановленої операційної системи).


Оперативна пам’ять

Збільшення даного параметра здатне помітно прискорити роботу ноутбука. За наявності на материнській платі вільних слотів це завдання вирішується шляхом установки додаткових “планок”. В іншому випадку старі мікросхеми пам’яті замінюються на нові більшого обсягу.


       Дисплей

 Якщо на матриці багато подряпин або ви хочете інший тип (матову або глянсову), то можлива її заміна.


Бездротові інтерфейси

Всі сучасні ноутбуки вже обладнані всіма необхідними інтерфейсами. Тим не менш, є мобільні комп’ютери (особливо серед застарілих моделей), в яких немає підтримки тих чи інших технологій. Виправляється ця проблема шляхом інтеграції відповідних бездротових інтерфейсів (Wi-Fi, WiMax, GPRS).

Процесор

При заміні необхідно врахувати безліч важливих факторів: система охолодження повинна справлятися з відведенням тепла, а система живлення ноутбука з рівнем енергоспоживання нового процесора, BIOS повинен розпізнати і коректно працювати з новим процесором.


Привід CD-ROM, DVD-ROM, Blu-ray

Сьогодні більшість користувачів стикається з необхідністю запису і програвання DVD / Blu-ray-дисків. Для того щоб ноутбук зміг записувати DVD-диски або, наприклад, читати носії Blu-ray, необхідна заміна старого приводу на новий.


У нашому сервісному центрі можна швидко модернізувати ноутбук.  У нас великий склад запчастин, а ціни дешевше, ніж у провідних комп’ютерних магазинах.

Модернізацію, що вимагає повне розбирання ноутбука (модернізація процесора, модернізація відеокарти), доцільно проводити в сервісному центрі.

Модернізація приводу оптичних дисків, установка зовнішнього жорсткого диска, заміна акумулятора, модернізація оперативної пам’яті – всі ці послуги в більшості випадків можна виконати прямо у вас вдома.

 
 
 

 

 

 

Хочете працювати з нами?

Ми приймаємо пропозиції!